Aktüel Haber; Haberler, Eğitim, Sağlık, Spor, Medya

Anne Babasını Öldüren Gencin Sosyal Medya Paylaşımı Olay Oldu

352 views

KÜÇÜK ÇEKEMCEDE KAN DONDURAN OLAY

Henüz 20 yaşında olan Küçükçekmece’de yaşayan Yusuf Çağrı Ekinci, beraber yaşadığı anne ve babasını silahla öldürdü. İşlediği cinayet sonrası zehir için genç hiçbir şey olmamış gibi uyudu.

CİNAYET PLANINI SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI
Anne babasını öldürmeyi daha önceden planlayan gencin ortaya çıkan sosyal medya paylaşımları görenleri korkuttu. Edinilen bilgiye göre Halkalı Merkez Mahallesi’ndeki sitede yaşayan Yusuf Çağrı Ekici (20),annesi Sakine Ekici (43) ve babası Yusuf Ekici’yi (43) mutfakta silahla ateş ederek öldürdü. Yusuf Çağrı Ekici işlediği cinayetlerden sonra yatağına gidip zehir içerek intihar etti.

VASİYETİNİ YAZMIŞ
Ailesini öldürmeyi ve sonrasında intihar etmeyi planlayan genç dün akşam sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, cinayeti nasıl işleyeceğini ve vasiyetini paylaşmış. Polis ekipleri gencin paylaşımlarını ihbar sayarak olay yerine gitti ve üç kişinin cansız bedenine ulaştı

google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. NOT: İçeriklerimizde reklam verenlerimiz çerezlerinize uygun gösterimler yapmaktadır. Sitemizde görsellerden ve yön tuşlarından galerileri gezebilirsiniz. Ayrıca Ekonomi haberleri, altın fiyatları, döviz kurları ve borsa hisse senetleri gibi günlük olarak piyasa verilerini sizlere ücretsiz sunuyoruz. Bu güncel kurlara göre bankanızdan kredi çekebilir ve kredi kartı borcunuzu kapatabilirsiniz.