Aktüel Haber; Haberler, Eğitim, Sağlık, Spor, Medya

DOĞALGAZ FATURALARINIZI YARI YARIYA DÜŞÜRECEK YÖNTEM

64 views

Eğer konutunuz merkezi sistemle ısıtılıyorsa evvela sitenin ya da apartmanın öncelikle ısı izolasyonunu yaptırması ve akabinde ısı pay ölçer sistemine geçmesi yararlı olacaktır.

Böylece ortak kullanım alanlarının dışında, ısınmak için yalnızca kendi dairenizin harcadığı doğalgazın bedelini ödemiş olursunuz. Eğer tasarruf etmek istiyorsanız kesinlikle iyi bir dış cephe izolasyonu yaptırmış olmanız gerekmektedir. Dış cephe izolasyonu hem tasarruf etmenizi sağlar, hem de evdeki rutubet sorununu çözer.

google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. NOT: İçeriklerimizde reklam verenlerimiz çerezlerinize uygun gösterimler yapmaktadır. Sitemizde görsellerden ve yön tuşlarından galerileri gezebilirsiniz. Ayrıca Ekonomi haberleri, altın fiyatları, döviz kurları ve borsa hisse senetleri gibi günlük olarak piyasa verilerini sizlere ücretsiz sunuyoruz. Bu güncel kurlara göre bankanızdan kredi çekebilir ve kredi kartı borcunuzu kapatabilirsiniz.