Aktüel Haber; Haberler, Eğitim, Sağlık, Spor, Medya

ELEKTRİK FATURALARINDAKİ BÜYÜK SOYGUN ORTAYA ÇIKTI

344 views

Bu görüşme cuma günü öğle saatlerinde gerçekleşmiş. Kayıtlarda vardır. Altan Bey 12.07’de Boğaziçi Elektrik’e telefon açıyor, beklemeler dahil görüşmenin tamamı 25 dakika sürüyor.

Cumartesi günü Karar gazetesinde İsmet Berkan’ın yazısını okudum. Evine gelen fatura üzerinden hesap yapmış zammın 3 Aralık’tan başlatıldığını bulmuş.

Size kötü bir haberim var diyerek şu satırları kaleme almış: ‘Siz elektriğin fiyatı 1 Ocaktan itibaren zamlandı sanıyorsunuz ama hayır, aralık ayından itibaren kullandığınız elektriğe zam geldi.’

Geçmişe yönelik zam olmayacağına göre bu işte katakulli var…

google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. NOT: İçeriklerimizde reklam verenlerimiz çerezlerinize uygun gösterimler yapmaktadır. Sitemizde görsellerden ve yön tuşlarından galerileri gezebilirsiniz. Ayrıca Ekonomi haberleri, altın fiyatları, döviz kurları ve borsa hisse senetleri gibi günlük olarak piyasa verilerini sizlere ücretsiz sunuyoruz. Bu güncel kurlara göre bankanızdan kredi çekebilir ve kredi kartı borcunuzu kapatabilirsiniz.