Aktüel Haber; Haberler, Eğitim, Sağlık, Spor, Medya

Güzelliği herkesin dilindeydi! Yüzündeki küçük sivilceyle başladı, artık aynaya bile bakamıyor

1.443 views

Galler’de yaşayan ve güzelliği nedeniyle arkadaşları arasında çok popüler olan Kirsten Cowell adlı kızın hayatı, sivilce ile başlayan et yiyen ülser nedeniyle kabusa döndü. Günden güne yüzü çürüyen genç kız, artık aynaya bile bakamıyor.
Galler’de ikamet eden üniversite öğrencisi Kirsten Cowell isimli kızın başına gelenler, duyanları büyük üzüntüye uğrattı. Cowell, yaşıtları gibi üniversiteye devam ettiğini ve güzelliği nedeniyle arkadaşları arasında çok popüler bir yerde olduğunu ifade etti. Ancak Cowell’in hayatı, et yiyen ülser nedeniyle kabusa döndü. Ülser kısa sürede genç kızın yüzünü kapladı.
Ayrıntılar Haberin Detayındadır…

google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. NOT: İçeriklerimizde reklam verenlerimiz çerezlerinize uygun gösterimler yapmaktadır. Sitemizde görsellerden ve yön tuşlarından galerileri gezebilirsiniz. Ayrıca Ekonomi haberleri, altın fiyatları, döviz kurları ve borsa hisse senetleri gibi günlük olarak piyasa verilerini sizlere ücretsiz sunuyoruz. Bu güncel kurlara göre bankanızdan kredi çekebilir ve kredi kartı borcunuzu kapatabilirsiniz.