Aktüel Haber; Haberler, Eğitim, Sağlık, Spor, Medya

Siyasete Atılacağını Duyuran Hülya Avşarın Partisi Belli Oldu

1.939 views

Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir etkinlikte siyasete atılmak istediğini dile getiren Hülya Avşar’ın Partisi belli oldu.
Hülya Avşar, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda kendisine yöneltilen “siyaset yapmak ister misiniz” sorusuna “yapmak isterim şeklinde cevap vermişti. Verdiği bu cevap son günlerde sosyal medyanın dilinde. Bir çok kişi katılacağı parti ile ilgili yorum yaparken mizahseverler de konuyla ilgili ilginç espriler yaparak adeta sosyal medyada kahakaha tufanı estiriyor. Katılacağı parti ile ilgili ise ilginç tespitler var.

google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. NOT: İçeriklerimizde reklam verenlerimiz çerezlerinize uygun gösterimler yapmaktadır. Sitemizde görsellerden ve yön tuşlarından galerileri gezebilirsiniz. Ayrıca Ekonomi haberleri, altın fiyatları, döviz kurları ve borsa hisse senetleri gibi günlük olarak piyasa verilerini sizlere ücretsiz sunuyoruz. Bu güncel kurlara göre bankanızdan kredi çekebilir ve kredi kartı borcunuzu kapatabilirsiniz.