Aktüel Haber; Haberler, Eğitim, Sağlık, Spor, Medya

Kurtlar Vadisi’nin Abdülhey’i Kenan Çoban eşi ve oğlunu paylaştı İşte ünlüler ve çocukları

2.025 views

Abdülhey olarak tanınan Çoban’ın eşi ve çocuğu da merak ediyor. Çoban son olarak aile pozunu paylaşınca gündeme geldi. Kenan Çoban’ın oğlu Miraç ile benzerliğine ise hayranları beğeni yağdırdı.

DÜĞÜN MASRAFLARINI İSTEMİŞTİ
Kenan Çoban 22 Ocak 1975 tarihinde Elazığ’da Türk bir ailede doğdu. Kurtlar Vadisi ve Kurtlar Vadisi Pusu dizilerindeki Abdülhey Çoban karakteriyle tanındı. Kenan Çoban, ilk diziye 2004 yılında dahil oldu ve 10 yıl boyunca devam etti. 2014-2015 sezonunda Beyaz Karanfil adlı dizide başrol oynadı. Dizi 27 Kasım 2014 tarihinde 6. bölümünü ile final yaptı. Kenan Çoban, ilk evliliğini 2011 yılında Dilek Özkan ile yaptı. Kenan Çoban, 5 ay evli kaldığı Özkan’a tazminat davası açarak düğün masraflarını geri istemişti

google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. NOT: İçeriklerimizde reklam verenlerimiz çerezlerinize uygun gösterimler yapmaktadır. Sitemizde görsellerden ve yön tuşlarından galerileri gezebilirsiniz. Ayrıca Ekonomi haberleri, altın fiyatları, döviz kurları ve borsa hisse senetleri gibi günlük olarak piyasa verilerini sizlere ücretsiz sunuyoruz. Bu güncel kurlara göre bankanızdan kredi çekebilir ve kredi kartı borcunuzu kapatabilirsiniz.