Aktüel Haber; Haberler, Eğitim, Sağlık, Spor, Medya

Masumlar Apartmanı ile Kırmızı Oda birleşiyor mu? Gülben ve Doktor Hanım aynı karede

72 views

Masumlar Apartmanı’nın merakla beklenen 45. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Kırmızı Oda dizisinin Doktor Hanım’ı Binnur Kaya’nın yer alması dizi hayranlarını heyecanlandırdı. Fragmanda Doktor Hanım’ın yanına giden Gülben’in “Acaba beni düzeltebilir misiniz?” sözleri dikkat çekiyor.

Başrollerde Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar ve Melisa Şenolsun’un yer aldığı Masumlar Apartmanı dizisinin 45. bölümünde bir sürpriz yaşanacak.
Gülseren Buğdaycıoğlu’na ait olan ve Haziran 2020 tarihinde yayınlanan ‘Madalyonun İçi’ adlı kitabın ‘Çöp Ev’ bölümünden uyarlanan Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümüne sürpriz bir isim konuk oluyor: Kırmızı Oda’nın Doktor Hanım’ı Binnur Kaya.

Memduh’un Safiye ve Gülben için “Artık yardım almalarının zamanı gelmedi mi?” sözleri üzerine Han harekete geçiyor. Han, Gülben’i psikiyatriste götürüyor. Dizinin yeni bölümünde, TV8’de yayınlanan Kırmızı Oda’da Doktor Hanım karakterini canlandıran ünlü oyuncu Binnur Kaya konuk oyuncu olarak rol alacak. Gülben, Doktor Hanım’ın kliniğine gidecek.

google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. NOT: İçeriklerimizde reklam verenlerimiz çerezlerinize uygun gösterimler yapmaktadır. Sitemizde görsellerden ve yön tuşlarından galerileri gezebilirsiniz. Ayrıca Ekonomi haberleri, altın fiyatları, döviz kurları ve borsa hisse senetleri gibi günlük olarak piyasa verilerini sizlere ücretsiz sunuyoruz. Bu güncel kurlara göre bankanızdan kredi çekebilir ve kredi kartı borcunuzu kapatabilirsiniz.