DOLAR 18,8142 % 0.1
EURO 20,4012 % 0.04
GRAM ALTIN 1.157,81 % -0,27
ÇEYREK A. 1.893,02 % -0,27
BITCOIN 437.944 -3.239
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava

Nişanlı

Son Güncelleme :

08 Mayıs 2021 - 18:43

/ 0 views kez okundu.
Nişanlı

Adana’da düğün yapıp 4,5 senedir imam ni-kahlı yaşadığı e-şinin ka-za ha-berini alınca ha-staneye k-oşan Zehra A., hastanede y-atan ko-cası Levent C. Ve yanında ağır y-aralanan Gamze K.’nın 1 aydır n-işanlı olduklarını öğrenince ş-ok yaşadı.

5 Mayıs günü saat 17.00 sıralarında merkez Yüreğir ilçesine bağlı Akdeniz Mahallesi Karataş Bulvarı’nda yolda seyir halinde olan Levent C. Yönetimindeki 01 ETL 42 plakalı otomobil, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu k-ldırıma çıkarak, ağaca çarptı. Kazada, Levent C. Ile yanındaki Gamze K., y-aralandı. Çevredekilerin durumu bildirmesi üzerine o-lay yerine pol-is, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. İtfaiye erleri, araç içerisinde sıkışan Levent C. Ve Gamze K.’yı çıkarttı. Sağlık görevlilerinin ilk m-üdahalesini -aptığı Levent C. Ile Gamze K., ambulansla Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü. Ya-ralılardan Gamze K.’nın h-ayatı te-hlikesinin olduğu öğrenildi.

KAZA YERİNDE ‘E-ŞİM’ DEDİ
Ka-zada s–ıştığı araç içerisinden çıkartılan Levent C., sağlık ekiplerine a-ğır y-aralı olan Gamze K.’yı e-şi olarak t-anıttı. Has-tanede yoğun bakıma a-lınan Gamze K.’nın Levent C. Ile ev-li olmadığı ortaya çıktı. Po-lislerin kazayla ilgili sor-uşturması sırasında Levent C.’nin daha öncesinden de bir k-azaya k-arıştığı, o kaza sırasındaysa yanında Zehra A. Isimli bir k-adının olduğu belirlendi. Bu bilgi üzerine ekipler, Zehra A.’yı a-rayarak Levent C. Ile bir bağlantısı olup o-lmadığını sordu. Zehra A.?Nın p-olislere Levent C. Ile dini ni-kahlı olduğunu ve 4,5 senedir birlikte başından geçenleri söylemesi üzerine e-kipler, e-şinin tr-afik k-azası ge-çirdiğini ve ha-stanede olduğu bilgisini paylaştı.

GERÇEK ORTAYA ÇIKTI; 1 AY ÖNCE N-İŞANLANMIŞLAR
Hastaneye gelen Zehra A. Haberlere ya-nsıyan ve araç içerisinde bulunan Gamze K.’nın imam nikahlı e-şinin yakını olduğunu düşünüp, durumunu sordu. Hastane görevlileri y-aralı bayanın yak-ınlarının dışarda olduğunu söylemesi üzerine asıl gerçek ortaya çıktı. Zehra A., Gamze K. Isimli bayanın ailesiyle görüştüğünde çok büyük bir şo-k yaşadı. Ailesi Zehra A.?Ya Gamze K. Ve Levent C.’nin 1 ay önce nişanlandığını söyleyerek, nişan fotoğraflarını gösterdi. Eşinin kaza yapmış olduğunı duyunca hastaneye koştu, nişanlı olduğunu öğrendi

“KADIN DA BENİM GİBİ KANDIRILMIŞ”
Zehra A. Mal varlığı olduğu için 2017’de tanışıp, evlendiği Levent C. Ile fotoğrafı nikah kıymadığını kaydetti. Gamze K.’nın da kandırılmış olabileceğini anlatan Zehra A., “Hastanede Levent’e acısam mı üzülsem mi bilemedim. Ben haberlerde Levent C. Ve Gamze C. Yazınca şok geçirdim. Gamze hanım yaralıymış acil şifalar diliyorum. Kadınla hiçbir sorunum yok. Kadın da benim gibi kandırılmıştır. İnşallah önünü görür ve benim gibi hayatını mahvetmez?? Dedi

ÇALIŞIYORUM’ DİYEREK YALAN SÖYLEMİŞ
Eşiyle 1 aydır sıkıntılar yaşadığını aktaran Zehra A., “üç aydır çalışmayıp boş geziyormuş. Bana çalıştığını söylüyordu. Sürekli evi terk ediyordu. Para istediğimde zora gelemiyordu. Biraz sıkıntılarımız olsa da 3 gün öncesine kadar konuşuyorduk. TIR şoförlüğü yapmış olduğu için Gaziantep Nizip’te çalıştığını söylüyordu?? ifadelerini kullandı.