DOLAR 18,8093 % 0.01
EURO 20,4487 % -0.25
GRAM ALTIN 1.166,80 % 0,03
ÇEYREK A. 1.907,71 % 0,03
BITCOIN 447.217 1.009
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava 11°
Google News

Sigara yeni dönem

Son Güncelleme :

17 Nisan 2021 - 19:26

/ 4 views kez okundu.
Sigara yeni dönem

Yeni Dönem Başlıyor Cumhurbaşkanı Erdoğan İmzaladı Erdoğan İmzaladı: Si-garada Yeni Dönem BaşlıyorRize Tanıtım Günleri kapsamında düzenlenecek “Bırakalım Si-garayı, İçelim Rize Çayı” programında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Artık si-gara paketlerinin üstünde hiçbir ilgi çekici, özendirici hiçbir öğenin bulunmasına müsaade etmeyeceğiz.

Açık alan yerine açık sınırlanmış alan tanımı üstünde çalışıyoruz. Yurt dışında olabildiğince süregelen olan ve ‘duman odaları’ diye tanım edilen si-gara içme ortamlarını biz de döneme alacağız fotogaleriye devam ediniz.Tütünle mücadelemizi gevşetmeden, geri ismim atmadan, katiyen rehavete düşmeden kararlılıkla sürdürmemiz gerekiyor. Çünkü mücadele zayıfladığında kullanım oranlarının yine arttığını görüyoruz.

Tek tip paket programsının 15 Mayıs’tan itibaren yaşama geçmesi bekleniyor. Yeni program ile paketlerde logo bulunmayacak.Dünya çapında günde 20 bin birey başta akciğer k-nseri olmak üzere sig-araya bağlı hastalıktan ötürü hayatını kaybediyor. Ülkemizde her yıl binlerce kardeşimizi sig-raya kurban veriyoruz.

Devlet olarak tek bir insanımızın dahi si-gara illetinin pençesine düşmesine seyirci kalamayız. Bu süreçte gönüllü kuruluşlarımızın, ailelerimizin, üniversitelerimizin, gençlerimizin kendilerine rol model gördüğü sanatçı ve sporcularımızın bize destek olması çok ama çok önemli.