DOLAR 18,8296 % -0.01
EURO 20,2290 % 0.2
GRAM ALTIN 1.137,77 % 0,23
ÇEYREK A. 1.860,25 % 0,23
BITCOIN 432.161 -2.179
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava

Tek celse

Son Güncelleme :

08 Mayıs 2021 - 15:13

/ 0 views kez okundu.
Tek celse

Ebru Gündeş’i Hadise ile aldattığı iddia e-dilen Reza Zarrab, uzlaşmaya vardı. Ebru Gündeş ve Reza Zarrab’ın 11 senelik evliliği bitti. Ebru Gündeş’in ”Evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı” gerekçesi ile Reza Zarrab’a açtığı boşanma davası, ihanet iddialarıyla çekişmeli bir hale geldi. Fakat mahkeme sonucundan anlaşma çıktı. Hadise’nin de adının karıştığı ihanet iddialarının yankıları henüz sürerken Reza Zarrab ve Ebru Gündeş bo-şandı.

Çe-kişmeli olarak başlayan dava, id-diaya göre i-ha-net haberleri sebebiyle Reza Zarrab’ın anlaşmalı boşanmayı kabul etmesiyle ilk celsede sonuçlandı. İstanbul’da görülen duruşmada mahkeme, çiftin bo-şanmalarına karar verdi.

10 yaşındaki kızları Alara’nın velayeti ise Ebru Gündeş’e verildi. Zarrab’ın kızıyla belirli aralıklarla görüşmesine hükmetti. İddiaya göre Ebru Gündeş, bu kararın ardından Alara’yı Amerika’nin New York kentinde yaşamakta olan Zarrab’ın yanına götürdü.

Ebru Gündeş, boşanma dilekçesinde, New York’a yapmış olduğu son ziyarette kızını Zarrab’ın evine bırakıp bir otelde konakladığını belirtmişti. Sanatçının bu sefer de otelde konaklamayı tercih ettiği iddialar arasında yerini aldı.

Öte yandan Ebru Gündeş ve Reza Zarrab’ın ihanet i-ddialarına ünlülerin falcısı Şengül Boybaş ve Hadise’nin isimleri karıştı. Ebru Gündeş’le arkadaş olduğu bilinen Hadise’nin Reza Zarrab ile ilişkisi olduğu iddia edildi. Bu iddiaların ortaya çıkış nedeni olarak ise Şengül Boybaş gösterildi.

Hem Şengül Boybaş hem de Hadise, bu iddiaları kesin bir dille yalanladı. Ebru Gündeş’in bu iddialar karşısında sessiz kalması ise kimsenin gözünden kaçmadı.

Ünlü şarkıcının sessizliği ise hayra yorulmadı. Hadise, id-dialara ateş püskürürken Gündeş’in sessizliği Hadise’yi de kızdırdı. Hadise, Ebru Gündeş’le olan fotoğraflarını sosyal medyadan kaldırdı.

Falcı iddiası: Hürriyet’ten Orkun Ün’ün köşesinde yer alan Hadise – Zarrab iddiaları olay olmuştu. Ün, şunları yazmıştı:

Herkes merak ediyor, Ebru Gündeş, eşi ile yakın arkadaşı Hadise’nin bu ilişkisini nereden öğrendi diye soruyor. İki ismin yaşadığı yasak aşkı ortaya çıkaran bir ‘falcı’.

Reza Zarrab, Ebru Gündeş ve Hadise’nin senelerdir falına bakan biri var. O kadın bir gün Reza Zarrab’ın davetiyle fal bakmak için Miami’ye gidiyor. Ve o son gidişinde Zarrab’ın evinde ‘Hadise’ ile karşılaşıyor.

Olan bitenden kimseye bahsetmemesi isteniyor ama gizemli falcı İstanbul’a döner dönmez Ebru Gündeş tarafından ‘sıkıştırılıyor’. Ebru Gündeş’in ısrarlarına dayanamayan falcı her şeyi anlatıyor ve Hadise ile Reza Zarrab il-işki-sinden bu şekilde Ebru Gündeş emin oluyor.

Gündeş ma-hkemeye vermiş olduğu dilekçede, eşinin ilişki yaşadığı kadınlardan birini kendinin de yakından tanıdığını belirtmişti. Buraya d-ikkat… Ebru Gündeş isim vermiyor ama ‘ima’ ediyor. Çünkü Hadise ile Gündeş’in dostlukları çok eskiye dayanıyor.

Hem eşi hem de arkadaşı tarafından aldatılan Ebru Gündeş’in canını sıkan bir başka durum ise kızı Alara’nın Hadise hayranlığı. Reza Zarrab ile Ebru Gündeş’in beraber yaşadıkları eve sık sık girip çıkan Hadise, Alara’nın do-ğum günlerine de katılıyor, hatta o özel günlerde Alara Hadise şarkılarının çalınmasını istiyordu.