DOLAR 18,8164 % 0.1
EURO 20,4296 % 0.17
GRAM ALTIN 1.164,55 % 0,31
ÇEYREK A. 1.904,03 % 0,31
BITCOIN 438.181 -2.996
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Yapacaklar

Son Güncelleme :

04 Mayıs 2021 - 18:26

/ 0 views kez okundu.
Yapacaklar

15 Temmuz D’arbe gecesi Camiilerden Selaların okunmasına vesile olan Gazeteci ve Program sunucusu Turgay Güler çok önemli bir açıklamada bulundu Akşam Gazetesi Yazarı Turgay Güler, Türk lirasına yapılan s’aldırıya değinerek, “Canan Kaftancıoğlu’nun ‘bir biçimde’ dediği işte bu. Ekonomik s’aldırı, sonrasında aşırı sol grupların sokak e’ylemleri ve erken seçim Senaryo İngiltere’de yazılıyor.” diye konuştu.

TURGAY GÜLER BÜTÜN PLANLARI DEŞİFRE ETTİ Londra merkezli finansal kuruluşların, ellerinde olmayan Türk lirasıyla hızlı bir biçimde ve yüksek miktarda döviz almaya kalkarak, TL’ye karşı manipülatif s’al’dırıya geçtiği bildirilmişti.

EKONOMİK S’ALDIRI SONRASI BAŞKA ŞEYLER OLACAK Akşam Gazetesi Yazarı Turgay Güler, Türk lirasına yapılan s’aldırıya değinerek, “Canan Kaftancıoğlu’nun ‘bir biçimde’ dediği işte bu. Ekonomik s’aldırı, sonrasında aşırı sol grupların sokak e’ylemleri ve erken seçim Senaryo İngiltere’de yazılıyor.” diye konuştu.

“İktidar öyle veya böyle değişecek.” t’ehdidinde bulunan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun m’ilitanlarını Gezi’de olduğu gibi sokakları y’angın yerine çevirmek için hazırladığını’ belirten Güler F’etücüler P’KK’lılar da olacak içlerinde. Sıradan vatandaş kılığına girecekler. İmaj eylem çalışmaları hazırlıyorlar. İmaj yalanlar hazırlıyorlar. Çok tehlikeli bir hazırlık seziyorum” ifadelerinde bulundu.