Aktüel Haber; Haberler, Eğitim, Sağlık, Spor, Medya

YURT KIZLARINI GÜÇLÜ ADAMLARA PAZARLIYORLAR!

3.453 views

Yurt Kızlarını ‘Güçlü Adamlarla’ İlişkiye Zorluyorlar

Terkoğlu yazısında Dilek Ekmekçi’den de söz etmişti. Terkoğlu’nun yazısı şöyleydi: “Müge Anlı’nın gündeminde dün yine Aleyna Çakır’ın ölümü vardı. Anlı, Çakır’ın hatta Çakır’ın ölümü nedeniyle suçlanan Ümitcan Uygun’un annesinin ölümünün yeterince soruşturulamadığını anlatıyordu. Çakır ve Uygun’un ölümlerinde cinayeti düşündüren delilleri sıralayan Anlı, iki elini açıp “daha ne yapayım” dedi. Uygun ailesinin konuştuğum avukatı ise ölümlerde bir şüphe olmadığını, iki kadının da intihar ettiğini anlatıyordu.

“Medya terörü” ile suçladığı Anlı’yı RTÜK’e şikâyet ederken, hakkında dava açacağını da söylüyordu. Cumhurbaşkanı’nın damadının medyasının takip ettiği, Süleyman Soylu’ya “sizi destekledik” diyen ailenin suçlandığı, Adalet Bakanı’nın ise “televizyon programcısı savcı değildir” diye defalarca uyardığı, şüpheli ölümlerin birbirini takip ettiği bu hikâyede ortada iki tez var.

google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. NOT: İçeriklerimizde reklam verenlerimiz çerezlerinize uygun gösterimler yapmaktadır. Sitemizde görsellerden ve yön tuşlarından galerileri gezebilirsiniz. Ayrıca Ekonomi haberleri, altın fiyatları, döviz kurları ve borsa hisse senetleri gibi günlük olarak piyasa verilerini sizlere ücretsiz sunuyoruz. Bu güncel kurlara göre bankanızdan kredi çekebilir ve kredi kartı borcunuzu kapatabilirsiniz.